Wiercenie otworów w betonie

Możemy wiercić w pionie oraz poziomie, jak i pod różnymi kątami, na różne głębokości, używając do tego celu specjalistycznych przedłużek.

Wykonujemy odwierty w:

Betonie
Żelbetonie
Strunobetonie
Cegle
Asfalcie
Granicie
itd.

Nasze usługi opierają się na pełnej precyzji działania. Dlatego też jesteśmy w stanie wykonywać dla Państwa nie tylko prace w zakresie tradycyjnego wiercenia w betonie, ale również i takie, które pozwolą wykonać w pełni dopasowany do założeń projektu otwór – np. pod instalację elektryczną, kanalizacyjną, wodną, grzewczą, a nawet gazową bądź wentylacyjną.

W naszej codziennej pracy bazujemy na technice diamentowej, która umożliwia nam uzyskanie jeszcze większej precyzji i dokładności działania, co w przypadku wykonywanych pod wymiar otworów jest niezwykle ważne. Dzięki takiej realizacji jesteśmy w stanie wykonywać dla Państwa wgłębień o średnicy oscylującej w granicach od 10 do 800 mm. Jesteśmy przekonani, że w ten sposób prace wykonane przez wrocławską firmę OPA będą doskonałym wprowadzeniem do montażu poszczególnych instalacji.

Wszystkim wykonywanym przez nas zleceniom towarzyszy minimalne natężenie hałasu. Jego niski poziom oraz brak pyłu w trakcie czynności wiercenia otworów w betonie to atuty pozwalające uniknąć konieczności przeprowadzania prac porządkowych, zabezpieczania otoczenia, etc. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam dostrzec jak ogromnym zainteresowaniem technika diamentowa cieszy się w przypadku montażu instalacji grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Bez wątpienia ułatwia ich założenie.

Jednak zastosowanie techniki diamentowej sięga o wiele dalej. Często stosowana jest w trakcie montowania kotew, przepustów, słupów oraz barierek – wszędzie tam, gdzie wymagana jest precyzja i konieczne jest wycięcie określonej wielkości otworu.

Nasza wrocławska firma podejmuje się przeprowadzenia takich prac niezależnie od usytuowania powierzchni, na której powinny one zostać przeprowadzone. Dokonujemy wiercenia w betonie zarówno w poziomie, jak i pionie (pod dowolnym kątem oraz na wskazaną przez Państwa głębokość).OPA – Technika Diamentowa

ul. Odrzańska 18/19

50-113 Wrocław

 

tel. 603 63 90 63, 605 49 79 19, 507 32 58 79

 

biuro@opa.net.pl

serwis@opa.net.pl