W oparciu o niezwykle skuteczną technikę diamentową jesteśmy w stanie podjąć się cięcia betonu. Usługa ta pozwala przede wszystkim na bezpyłowe wycięcie otworu w dowolnym elemencie konstrukcyjnym, czyli zarówno w ścianie, podłodze, jak i stropie budynku. W przypadku usługi cięcia betonu, belek konstrukcyjnych, kominów, podciągów oraz ścian - sięgamy po piły ścienne. Pozwalają nam one działać precyzyjnie oraz zgodnie z przedstawionymi przez Klienta wytycznymi. Dzięki temu, iż urządzenia te zostają umieszczone na specjalnie przygotowanych prowadnicach – zniwelowane zostaje ryzyko jakichkolwiek błędów w trakcie realizacji zlecenia. Taka stabilizacja staje się również gwarancją wykonania niezwykle gładkich i równych krawędzi, co jest bardzo istotne w przypadku przygotowywania np. drzwi w blokach. W niektórych przypadkach – jeżeli charakter prac tego wymaga – sięgamy po piłę elektryczną lub spalinową.

Jako specjaliści, firma OPA z siedzibą we Wrocławiu, podejmując się cięcia betonu na również na uwadze konieczność przeprowadzenia bardzo odpowiedzialnych prac, którym towarzyszy konieczność zabezpieczenia konstrukcji budynku (np. w trakcie wycinania drzwi).

W pracach, które służyć mają nadaniu określonej formy płytom drogowym, modyfikacjom oraz renowacjom dróg, korzystamy z profesjonalnych pił jezdnych. Mogą to być modele spalinowe bądź elektryczne – dobrane zostają zgodnie z wolą Klienta.Wykonujemy cięcia piłami jezdnymi techniką diamentową

Piły jezdne napędzane są silnikami elektrycznymi i spalinowymi


Zastosowanie:

Cięcie asfaltu
Cięcia w celu demontażu
Wycinanie kanałów w posadzkach
Otwory technologiczne
Cięcia korekcyjne
Cięcie dylatacji

Możliwości techniczne:

Cięcie o grubości do 730 mm*
Cięcie o grubości powyżej 730 mm**
Cięcie pod różnymi kątami
Cięcie od dołu

* Piły tarczowe

** Piły linowe

Zalety płyt ściennych i linowych:

Szybkość pracy
Redukcja hałasu
Gładkie krawędzie
Bezudarowa praca
Cięcie bezpyłowe

Zastosowanie:

Cięcie w celu demontażu
Wycinanie otworów drzwiowych, okiennych itp.
Otwory technologiczne
Cięcia korekcyjne
Cięcie ścian, posadzek, stropów i fundamentów

OPA – Technika Diamentowa

ul. Odrzańska 18/19

50-113 Wrocław

 

tel. 603 63 90 63, 605 49 79 19, 507 32 58 79

 

biuro@opa.net.pl

serwis@opa.net.pl