Cięcie betonu

WYKONUJEMY CIĘCIE BETONU TECHNIKĄ DIAMENTOWĄ

Wykorzystując technikę diamentową jesteśmy w stanie, bez żadnego pyłu, wyciąć otwory m.in. w ścianach, stropach, posadzce, fundamentach itp. Przy cięciu betonu, żelbetonu, ścian, stropów i belek żelbetowych, podciągów, kominów korzystamy z pił ściennych oraz linowych, które są umieszczone na odpowiednich prowadnicach, co jest gwarancją wykonania gładkich oraz równych krawędzi cięcia. Tego rodzaju technika jest również stosowana przy wycinaniu drzwi w blokach przy użyciu pił elektrycznych i spalinowych.

Wycinając drzwi, wstawiamy odpowiednie zabezpieczenie pod postacią belki nośnej. Przy cięciu płyt drogowych, jak i stropów o dużej powierzchni dylatacji, korzystamy z pił jezdnych.

W zależności od preferencji klienta mogą to być piły elektryczne lub spalinowe.

Cięcie betonu piłami ściennymi i jezdnymi

Tniemy bezpyłowo beton także zbrojony. Tniemy ściany, stropy, posadzki(w tym posadzki zbrojone, żelbetowe) diamentowymi piłami o napędzie hydraulicznym i elektrycznym na dowolną grubość i głębokość.

Tniemy otwory pod okna, drzwi, witryny, schody żelbetowe, dylatację, szachty (windowe i techniczne) i instalacje.

Wycinamy słupy konstrukcyjne i nadproża a także wzmacniamy konstrukcje.

Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem wielu renomowanych firmy Hilti oraz wysoko wykwalifikowanymi pracownikami.

Dzięki wodzie, która dostarczana jest podczas pracy do środka tarczy udaje nam się wykonać cięcie eliminując zapylenie, które w niektórych obiektach nie może występować. Dodatkowymi zaletami pił ściennych to szybkość wykonywanych prac oraz ograniczony poziom hałasu. Wykorzystujemy piły napędzane elektrycznie o wysokiej częstotliwości oraz hydrauliczne. Niewielkie wymiary maszyny pozwalają na wykonywanie robót w trudno dostępnych miejscach.

20160408_173230_wm
Cięcie betonu

Cięcie piłami linowymi

Cięcie konstrukcji wielkogabarytowych wykonuje się z użyciem liny diamentowej. Metoda ta pozwala również wykonywać cięcia obiektów o niejednorodnej strukturze lub nieregularnym kształcie. Dzięki możliwości zastosowania piły linowej, gabaryty wycinanych elementów nie stanowią dla nas żadnych ograniczeń. Posiadamy różne warianty urządzeń, które stosujemy zależnie od warunków na budowie oraz potrzeb Klienta.

06-10485969_1448035352167109_5546643232174059328_o_wm
Cięcie betonu