Prezentujemy cennik usług firmy OPA Technika Diamentowa. Realizujemy zamówienia na cięcie betonu i wiercenie otworów w betonie z wykorzystaniem najwyższej klasy technologii diamentowej. Wykonujemy cięcie ścian, schodów, stropów, elementów konstrukcyjnych, posadzek, asfaltu.

Znajdziecie Państwo tutaj także szczegółowy cennik wywiercania otworów. Wykorzystywana przez nas technologia pozwala nam na wykonanie precyzyjnych otworów przy obniżonym poziomie hałasu i zapylenia. Wykonujemy otwory o szerokim zakresie średnic, pod dowolnym kątem i na dowolną głębokość, także w betonie zbrojonym. Jeżeli interesuje Państwa realizacja zlecenia na inną niż wymienione w cenniku średnice, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

We współczesnym budownictwie warto korzystać z techniki diamentowej, ponieważ pozwala ona na skrócenie czasu pracy, minimalizuje poziom hałasu i zapylenia, nie powoduje wstrząsów ani wibracji, a ponadto zapewnia estetyczne wykończenie obrabianych powierzchni. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową listą naszych usług.

 
 

Współpracujemy z największymi!

Technika diamentowa - diamentowe cięcie betonu dla naszych klientów!

Zobacz realizacje